(TDW) تصویر دنیای وب

تصویر دنیای وب یکی از سرویس های ارائه شده توسط خدمات الکترونیک ایاک بوک می باشد که در این سامانه امکانات مربوط به تصویر پردازی و هنرهای گرافیکی در وب سایت ها ارائه شده و توسط کارشناسان گرافیک شرکت مورد بررسی قرار می گیرند و با توجه به اهداف سایت به بهره برداری می رسند.
هر وب سایتی علاوه بر امکانات ساختاری و عملکردی نیاز به آنالیز رنگ و تصویر پردازی های خاص خود را دارد، کافیست با بهره گیری از سامانه تصویر دنیای وب ، وب سایت خود را متحول کنید ...

المان های تصویری ، پیکربندی گرافیکی، آنالیز رنگ ، افکت های حرکتی

هر وب سایت با توجه به نوع کاربری و بازار هدف نیاز به استفاده ی هدفمند از المان های تصویری دارد.
این المان ها بر اساس پیکربندی کلی سایت شکل می گیرند و در نهایت با استفاده از افکت های تصویری عملکردهای مورد نظر را اجرا می کنند.
با نگاهی کلی می توان به نتیجه رسید که اکـــثر سایت های موفق و بزرگ دنیا از ترکیب رنگ های موزون و فــــکر شده بر اساس الگوی سازمانی خود بهره می گیرند.لذا استفاده از ویژگی ها ، کاراکترها و حرکات خاص بصورت برنامه ریزی شده می تواند باعث تاثیرگذاری پیکره ی کلی سایت بر روی مخاطب گردد.

استفاده از رنگ های استاندارد وب یکی از مهمترین مواردیست که کمتر مورد توجه طراحان وب قرار می گیرد و در نهایت این اشتباه باعث ناهمخوانی رنگ هایی می شود که بصورت مختلط در المان های تصویری و کدهای برنامه نویسی استفاده شده اند و نتیجه مطلوب را بدلیل اختلاف ایجاد شده نمی دهند.

یکی از نکات بسیار ضروری در تصویرپردازی دنیای وب استفاده از آنالیز رنگ برای همخوانی رنگ های بکار رفته می باشد. همچنین استفاده از مفاهیم رنگ ها و تاثیرگذاری رنگ های سرد و گرم بر روی مخاطب از موارد بسیار پر اهمیت می باشد.