(Soft Production) خدمات نرم افزاری

نرم افزارها و سرویس های نرم افزاری امروزه سطح وسیعی از دنیای مدرن را در برگرفته اند تا حدی که تمام کارخانه ها ، شرکت های مهندسی و گروههای اجرایی جهت فعالیت در سطح حرفه ای نیاز به نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز خود دارند.
در این راستا گروه نرم افزاری پایگاه تخصصی ایاک بوک در شرکت هنرعمران ایرانیان اقدام به تولید نرم افزارهای مهندسی در سطح حرفه ای نموده است و با همکاری اساتید مختلف رشته های مهندسی و برنامه نویسان حرفه ای اقدام به ایجاد تحولی عظیم در سرویس های نرم افزاری ایران نموده است.
لذا می توانید جهت اجرای ایده های نرم افزاری و یا سفارشات نرم افزاری خود با ما در تماس باشید. ا( Specialty Softs ) نرم افزارهای تخصصی

آیا نرم افزارهای تخصصی رشته خود را می شناسیم؟
چقدر در استفاده از نرم افزارهای تخصصی مهارت داریم؟

چطور می توان با استفاده از سرویس های نرم افزاری در اجرا به نتیجه مطلوبی رسید؟
چقدر با تکنیک های دنیای مدرن آشنا هستیم؟


بدون شک نمی توان اهمیت استفاده از نرم افزارها را در رشته های مهندسی انکار کرد. نرم افزارها علاوه بر اینکه باعث سهولت در محاسبات و دقت در نتایج می شوند امکانات دیگری را فراهم می کنند که بدون آنها نمی توان به نتایج دلخواه رسید.
یکی دیگر از مزیت های استفاده از نرم افزارهای تخصصی سرعت در رسیدن به نتیجه می باشد ، تا حدی که پیشرفته ترین محاسبات مهندسی در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه می رسد.
لذا در دنیای نرم افزارهای تخصصی شرکت های زیادی نرم افزارهای خود را با توجه به نیاز بازارهای مهندسی تولید می کنند که هرکدام معایب و مزایای خود را دارند. لذا خیلی از نرم افزارها باتوجه به ویژگی های بومی تولید می شوند و در کشورها و مناطق جغرافیایی دیگر کارایی مورد نظر را نخواهند داشت. در این میان نیاز به ایجاد شرایطی می باشد تا بتوان چنین نرم افزارهایی را در کشورها و مناطق جغرافیایی دیگر مورد استفاده قرارداد ...
پایگاه تخصصی ایاک بوک در شرکت هنر عمران ایرانیان شرایطی را برای جامعه مهندسی ایران فراهم نموده تا علاوه بر معرفی ، آموزش و سرویس دهی نرم افزارهای مهم دنیا در رشته های مهندسی ، کلیه متخصصان ایرانی بتوانند نیازهای خود را در سطح حرفه ای از دنیای نرم افزاری برطرف نمایند.
جهت ارائه سرویس های نرم افزاری تخصصی در کنارتان هستیم...

مقالات بیشتر :

چطور می توانیم یک نرم افزار اختصاصی سفارش دهیم؟
چطور می توانیم کسب و کار خود را با استفاده از نرم افزارها ارتقاء دهیم؟
شرکت های موفق از چه سرویس های نرم افزاری در سامانه سازمانی خود استفاده می کنند؟